forum-tuning-72 Index du Forum

forum-tuning-72
pour parler de tout et surtout du tuning

 FAQFAQ   RechercherRechercher   MembresMembres   GroupesGroupes   S’enregistrerS’enregistrer 
 ProfilProfil   Se connecter pour vérifier ses messages privésSe connecter pour vérifier ses messages privés   ConnexionConnexion 

Punim Seminarik Ne Administratezip

 
Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    forum-tuning-72 Index du Forum -> realisation -> le resultat
Sujet précédent :: Sujet suivant  
Auteur Message
ysobegle
débutant

Hors ligne

Inscrit le: 22 Mar 2016
Messages: 185
Localisation: Milano

MessagePosté le: Jeu 13 Juil - 17:41 (2017)    Sujet du message: Punim Seminarik Ne Administratezip Répondre en citant
Punim Seminarik Ne Administrate.zip > shorl.com/luforosihataPunim Seminarik Ne Administrate.zip

985d112f2e
TI,,KARBENGAN,,NGA,,AGBUTOS,,-,,CCGG,,NGA,,,,TRUONGTerms,,Filetype:,,PDFLEZH,,,TRENI,,,DEL,,,NGA,,,SHINAT,,,MASTER,,,SHKENCOR,,,Filetype:,,,pdf.

,,,,,,,,Date,,,,Shared:,,,,1970-01-01,,,,punim,,,,seminarikUploaded,,,,by,,,,Zenulla,,,,FidaRating,,,,and,,,,Stats0.0,,,,(0)Document,,,,ActionsDownloadShare,,,,or,,,,Embed,,,,DocumentEmbedDescription:,,,,Universiteti,,,,i,,,,prishtines,,,,-,,,,Prodhimtari,,,,dhe,,,,automatizimView,,,,MoreUniversiteti,,,,i,,,,prishtines,,,,-,,,,Prodhimtari,,,,dhe,,,,automatizimCopyright:,,,,Attribution,,,,Non-Commercial,,,,(BY-NC)List,,,,price:,,,,$0.00Download,,,,as,,,,PDF,,,,,TXT,,,,or,,,,read,,,,online,,,,from,,,,ScribdFlag,,,,for,,,,inappropriate,,,,content,,,,Recommended,,,,DocumentsDocuments,,,,Similar,,,,To,,,,punim,,,,seminarikpunim,,,,seminarik,,,,OSby,,,,Arben,,,,HalitiPunim,,,,Seminarik-,,,,Kriminalsitik,,,,(1),,,,by,,,,Dardan,,,,AzemiPUNIM,,,,SEMINARIKby,,,,clever2009More,,,,From,,,,Zenulla,,,,FidaRELIGJIONIby,,,,Zenulla,,,,FidaSyllabus,,,,Filozofi,,,,Sociale,,,,UPby,,,,Zenulla,,,,FidaMobotix,,,,Robotikby,,,,Zenulla,,,,Fida,,,,You're,,,,Reading,,,,a,,,,Free,,,,Preview,,,,Pages,,,,2,,,,to,,,,13,,,,are,,,,not,,,,shown,,,,in,,,,this,,,,previewOkNo,,,,thanksFile,,,,source:,,,,docarchive1Report,,abuseTranscript,,of,,Punim,,seminarikEksternalitetet,,jane,,efektet,,te,,cilat,,krijohen,,gjate,,veprimit,,te,,njeriut,,ne,,natyre,,,p.sh,,gjate,,procesit,,te,,prodhimit,,njerezit,,i,,shfrytezojne,,resurset,,natyrore,,ndonjehere,,ne,,menyre,,te,,pa,,kontrolluar,,dhe,,krijojne,,outpute,,per,,t'i,,plotesuar,,interesat,,e,,tyre,,mirepo,,krijojne,,edhe,,mbeturina,,te,,cilat,,e,,ndotin,,mjedisin,,e,,qe,,njihen,,si,,eksternalitete.Eksternalitetet,,pozitive-jane,,aktivitetet,,e,,individit,,ose,,grupit,,te,,cilat,,shkaktojne,,perfitime,,per,,palen,,e,,trete:arsimi,,,rruget,,,parqet,kerkimet,,dhe,,zhvillimet,,etj.ka,,jane,,eksternalitetet??,,Cilat,,jane,,llojet,,e,,eksternaliteteve??Punim,,seminarik,,Lenda:Mjedisi,,ne,,biznes,,Tema:EksternalitetetProf:Justina,,Pula,,Punuan:Donjeta,,oaj,,Angolina,,Maliqaj,,Miranda,,ToplanaSi,,shkaktohen,,eksternalitetet??Eksternalitetet,,negative-eksternalitetet,,mund,,te,,ndeshen,,ne,,do,,fushe,,te,,aktivitetit,,ekonomik.-kostot,,private,,dhe,,kostot,,socialekostoja,,sociale=kostoja,,private,,+,,eksternailtetetShembull:Tregu,,i,,duhanitBlerja,,e,,cigareve,,,pra,,edhe,,mimi,,i,,tyre,,reflekton,,kerkesen,,e,,njerzeve,,qe,,pijne,,duhan,,per,,kete,,mall,por,,edhe,,kenaqesine,,apo,,dobine,,e,,pritur,,nga,,pirja,,e,,duhanit,,.Por,,per,,njerezit,,e,,tjere,,qe,,nuk,,e,,pijne,,duhanin,,dhe,,qe,,ndoshta,,nuk,,duan,,t'ia,,ndiejne,,eren,,atij,,mund,,te,,provojne,,paknaqesi,,,bile,,edhe,,demtim,,te,,shendetit,,nga,,konsumi,,i,,cigareve,,prej,,duhanpirseve.Kjo,,kosto,,,ky,,demtim,,i,,njerzeve,,te,,tjere,,nuk,,pasqyrohet,,ne,,treg,dmth,,eshte,,e,,jashtme(eksternale),,per,,tregun,,e,,cigareve.Ndotja,,e,,ajrit,,nga,,automjetet,,motorike,,eshte,,nje,,shembull,,i,,nje,,eksternaliteti,,negativ.Kostot,,e,,ndotjes,,se,,ajrit,,per,,pjesen,,tjeter,,te,,shoqeris,,nuk,,kompensohet,,per,,ose,,nga,,prodhuesit,,ose,,shfrytezuesit,,te,,transportit,,te,,motorizuar,,.P.sh,,aktivitetet,,prodhuese,,qe,,shkaktojne,,ndotjen,,e,,ajrit,,imponojne,,shendetsine,,dhe,,shpenzimet,,shtes,,per,,shendetin,,dhe,,mjedisin,,ne,,gjithe,,shoqerine,,Full,,transcriptMore,,presentations,,by,,donjeta,,oaj,,Copy,,of,,Punim,,seminarikUntitled,,PreziUntitled,,Prezi,,More,,prezis,,by,,author,,Popular,,presentationsSee,,more,,popular,,or,,the,,latest,,prezis,,You,,,,can,,,,change,,,,this,,,,under,,,,Settings,,,,&,,,,Account,,,,at,,,,any,,,,timeFOR,,,,THE,,,,FOLLOWING,,,,REASONS,,,,,THE,,,,DEFENDANT'S,,,,MOTION,,,,TO,,,,SUPPRESS,,,,ISOkNo,,,thanks

film need for speed 6 online subtitrat 6eset nod32 key serial finder 2013new russian 3d car simulator 2012 full downloadArtificial Aiming v1.6hunks workshop game.rardave game free download full version for windows 7 32 b...xforce keygen 32bits version or 64 bits version autocad 2013 64 bits free-addsthe definitive guide to momentum indicators by martin pring3gp saxi movie downloadelsword 2013 hack without survey


Revenir en haut
Publicité


MessagePosté le: Jeu 13 Juil - 17:41 (2017)    Sujet du message: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Revenir en haut
Montrer les messages depuis:   
Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    forum-tuning-72 Index du Forum -> realisation -> le resultat Toutes les heures sont au format GMT + 2 Heures
Page 1 sur 1

 
Sauter vers:  

Index | Panneau d’administration | créer un forum | Forum gratuit d’entraide | Annuaire des forums gratuits | Signaler une violation | Conditions générales d'utilisation
Template modifié par Barius
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Traduction par : phpBB-fr.com
compteur pour blog